
195 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4022 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1023134;97VB9601AA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1995, 2000, 1999, 1998, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |