294 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4008 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1024247;1606375080;25062032;25062032;25062032;25062032;25062032;332662;50020031;5020031;5025869;6143136;86HF9601AA;87HX9601A1A;87HX9601AA;87HX9601AB;AG424;EFA373;EFA488;PC477;T120902 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 96 мм |
| Внутрішній діаметр | 187 мм |
| Зовнішній діаметр | 247 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1978, 1998, 1986, 2006, 1993, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 1971, 1981, 1977, 1992, 1995, 1972, 1994, 2003, 1973, 1982, 1976, 2001, 2002, 1987, 1975, 1988, 1989, 1980, 1985, 1979, 1983, 1990, 1984, 1991, 1974 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |