
393 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3010 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 13717521033 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2009, 2006, 2001, 2002, 2004, 2008, 2005, 2003, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, 6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |