
419 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0030 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1992, 1995, 2000, 2001, 2002, 1990, 1993, 1991, 1996, 1999, 2003, 1994, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |