
330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4054 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 2210514;FA1939;JX619601AA;JX619601AA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2023, 2025, 2022, 2020, 2019, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus, Kuga |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |