
999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0147 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 5801317096 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 399.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |