
277 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5035 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 5834043;5835127;835166;93188723;93192362;95516129;95528306 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2017, 2020, 2019, 2021, 2011, 2023, 2022, 2009, 2010, 2008, 2013, 2025, 2006, 2007, 2014, 2015, 2012, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |