
724 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0040 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0020947304;A0020947304 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 256 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Зовнішній діаметр | 198 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 1990, 1991, 1987, 1986, 1989, 1993, 1988, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |