
561 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0215 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0020949204;0020949404;A0020949204;A0020949404 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57.8 мм |
| Довжина | 597.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 1989, 1988, 1987, 1993, 1994, 1991, 1992, 1986 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |