
491 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0001 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 077129620A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2000, 1995, 2001, 2002, 1996, 1999, 1994, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 149 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |