
551 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3073 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 13718570043 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 72.5 мм |
| Довжина | 344 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2011, 2013, 2014, 2017, 2015, 2012, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 113.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |