
588 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA6010 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 68214516AA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41.9 мм |
| Довжина | 247.6 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2021, 2023, 2016, 2019, 2020, 2024, 2018, 2022, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Pacifica |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |