
548 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0075 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 01180870;1180870;14255061;1G37711220;1G37711221;2903850;3901465M1 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 343 мм |
| Внутрішній діаметр | 64.77 мм |
| Довжина | 343.41 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1974, 1971, 1973, 1972 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |