
569 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0048 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0009933106;1319257;1G37711210;2903849;3901464M1 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 361 мм |
| Внутрішній діаметр | 87.38 мм |
| Довжина | 345.95 мм |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2006, 2001, 2002, 2005, 1999, 2003, 2000, 1997, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |