
513 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA6009 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | K52022376AA;K52022376AA;K52022378AA;K52022378AA;K52022378AB;K52022378AB |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49.5 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |