
492 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4042 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 30741594;8638600 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2008, 2007, 2010, 2013, 2006, 2009, 2004, 2012, 2005, 2011, 2002, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |