
663 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0004 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 4E0129620;4E0129620C |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 184 мм |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2008, 2007, 2010, 2006, 2009, 2004, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |