
759 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3015 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 13717798342 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2011, 2008, 2013, 2012, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X6, X5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |