
352 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4058 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 31474521;32146443 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2021, 2023, 2019, 2020, 2024, 2018, 2022, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 242 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |