
349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA1044 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 231.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2021, 2025, 2018, 2015, 2014, 2023, 2013, 2016, 2022, 2020, 2019, 2012, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |