
2 320 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0020 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030949204;0040943304;3661840125;3661840525;3661840825;3661841025;4411800009;4411800109;4411800209;4411800309;5001846629;A3661840125;A3661840525;A3661840825;A3661841025;A4411800009;A4411800109;A4411800209;A4411800309;A0030949204;A0040943304 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 263 мм |
| Внутрішній діаметр | 254 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Зовнішній діаметр | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 419 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |