
2 382 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0008 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0010949304;007101T1;02910550;02910550A;02910965;1077749M1;1288430;12969457;247190148;3130934;3621379M1;366700A1;441703A1;5011335;54429;65055105023;711049;71497005;72501533;75285999;86991539;9576P553000;9703112;991218853;A0010949304;A830X9601BBA;AT193242;B2750548;C3318853;E8HZ6731A;F8HZ6731A;P553000;RE44647;V1113896 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Зовнішній діаметр | 338 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |