
1 194 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0096 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030946004;173260;1907533;1907553;393561;81083040074;81083040076;81084016207;A0030946004 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 376.2 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Зовнішній діаметр | 242.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |