
603 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0076 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1319141;16546FA01A;80804826;80858384;EPC046519;K318182240;K318182241 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 256 мм |
| Внутрішній діаметр | 67.06 мм |
| Довжина | 239.52 мм |
| Зовнішній діаметр | 116 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |