
2 517 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0021 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1472220;1565204;2996126;3976603;41270082;41272124;5004775;5019425;5801313604;73500071;740911;75065702;86055006005;86779030378;D3HZ6731B |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 461 мм |
| Внутрішній діаметр | 217 мм |
| Довжина | 461 мм |
| Зовнішній діаметр | 314 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 216.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |