
894 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0112 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1096417M91;1654697005;178012540B;3072251M1;310817;441094C1;4785921;4789521;5010066387;680588C1;70197588;81083040058;9029490;9034223;9036278;9049490;P850529 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 457.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 186 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |