
2 555 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0003 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1301696;1304696;562816;562817;562818;562820;8149064 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Зовнішній діаметр | 304 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Ширина | 196 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |