
2 556 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0019 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030949104;9061800009;A0030949104;A9061800009 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 317 мм |
| Внутрішній діаметр | 254 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Зовнішній діаметр | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 419 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |