
1 779 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0014 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 3754002100;4713921;4713982;477556;4775565;7420541379;81082040072;81083040072;83084050000;PMLF777;RE21748;SFD901158T |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 326 мм |
| Внутрішній діаметр | 190.7 мм |
| Довжина | 457 мм |
| Зовнішній діаметр | 303 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |