
1 867 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0016 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030944204;0030944904;2992447;A0030944204;A0030944904 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 258 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Зовнішній діаметр | 327 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |