
1 232 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0013 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0003564117;1040830M91;1090109M91;1495439M91;1654696011;1654696016;1654696027;1654696029;1901903;1902102;1903629;1903715;1907581;1907584;1909136;1909136;1930542;1930542;1930906;1930906;1931048;2874154;3236116R1;3113016400;3564117;42484724;42484724;461249C1;4650285;465249C1;4787733;4787733;4796458;4799425;5000819339;5001846646;5004772;525611M91;529821R1;6089378;61315398;61315399;6645119;66451196;70644042;70660360;70684733;70684733;73050258;79043778;81083040062;81DB9601BA;8322497;8994732;91075322;98432653;9921320;9921320;9923130;9923130;9957889;9957889;A780X9601AFA;AR46003;AT27824;AT28724;CV4180;P850562;S231996;YO2520504 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 408 мм |
| Довжина | 330.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 163.5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |