
685 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0086 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 04415903;14261556;3901478M1;58012021 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 386 мм |
| Внутрішній діаметр | 94.74 мм |
| Довжина | 386.33 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |