
1 669 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0093 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 81083030052;81084006012;81084050016;81084050020;81084050021 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 505 мм |
| Внутрішній діаметр | 172 мм |
| Довжина | 543.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 267 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 267 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |