
2 149 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HA0099 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 81083040083;81083040094;81083040097;81084006003 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 484 мм |
| Довжина | 452.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 303 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |