
2 156 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PF3028 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6070901352;6420906552;A6070901352;A6420906552 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 90.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2020, 2024, 2025, 2021, 2019, 2012, 2017, 2023, 2015, 2016, 2022, 2018, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, B-Class |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |