| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PF0048 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 4G0127400C;4G0201196K;8K0127400;8K0127400;8K0127400A;8K0127400A;8R0127400A;8R0127400;8R0127400A;8R0127400A;8R0127400A;8R0127400A;8R0127400A;8T0127401A;8T0127401A;8T0127401A;8T0127401A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 249 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2011, 2008, 2010, 2012, 2017, 2015, 2016, 2018, 2009, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |