| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-HF0013 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 02931711;02931712;20796775;2931711;2931712;2931712;4903353;7420796772;7420998806 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 164.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 47 мм |
| Довжина | 164.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 94.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |