338 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH143007 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 2113331114;2303330614;2303330614S1;A2113331114;A2303330614S1;A2303330614 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2022, 2009, 2019, 2014, 2007, 2012, 2015, 2025, 2002, 2005, 2016, 2020, 2008, 2004, 2013, 2024, 2011, 2003, 2023, 2006, 2021, 2010, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class, C-Class |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |