
88 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH141007 |
| Виробник | Reinhoch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 25 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1979, 2000, 1995, 1984, 1977, 1991, 2006, 1981, 1990, 1985, 1988, 1999, 1989, 1980, 1986, 1998, 1996, 1993, 2003, 1978, 1983, 2001, 1987, 1982, 2004, 1997, 2002, 2005, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino, Regata, Ritmo, Uno, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |