143 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH140064 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 6Q0407182A;6Q0407182A |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 33 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2000, 1995, 2022, 2006, 2010, 2013, 1999, 2018, 1996, 1998, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 1997, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Cordoba, Polo, Ibiza, Fabia, Felicia, Fox |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |