
104 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH142057 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 352362;96110483 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 31 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 33 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2011, 2000, 1995, 1991, 2006, 2010, 2013, 1999, 1996, 1998, 1993, 2003, 2012, 2001, 2014, 2007, 2004, 2008, 2009, 2015, 1997, 2002, 2005, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Berlingo, Partner, Xsara |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |