152 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH140083 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 1K0407182;1K0407182;1K0407182;1K0407182;1K0407182;1K0407182A;1K0407182A;1K0407182A;1K0407182A;1K0407182F;1K0407182F;1K0407182F;1K0407182F;1K0407182A;1K0407182F;1KD407182;1KD407182;1KD407182;1KD407182;1KD407182;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182A |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 31 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2011, 2003, 2008, 2025, 2005, 2019, 2012, 2004, 2016, 2023, 2020, 2014, 2022, 2021, 2024, 2017, 2009, 2015, 2007, 2010, 2018, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Altea, Golf, Eos, Scirocco, Q3, Superb, Passat, Yeti, TT, Toledo, Caddy, Octavia, Tiguan, Jetta, Leon, A3, Touran, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |