305 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH142039 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 8200002868;8200002868;82OOOO2868 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Primastar, Vivaro, Trafic, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |