
184 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH140048 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 7D0407183;7L0407151C;7L0407151E;7L0407152C;7L0407152E;95533101711;95533101712;95533101811;95533101812 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2004, 1999, 2000, 1995, 1996, 1998, 1991, 1993, 2003, 1997, 2006, 2002, 1990, 2005, 1992, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |