
347 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH143042 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 1663330000;1663330714;1663310214;2513330114;A1663310214;A2513330114;A1663330000;A1663330714 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2013, 2008, 2011, 2019, 2018, 2009, 2015, 2007, 2006, 2016, 2012, 2017, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |