367 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH142044 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 545004EA0B;545004EA0B;545014EA0B;545014EA0B;PARTOF;PARTOF;TRPI8545704EAOA |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 65.1 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 57.9 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 1994, 2011, 2019, 2000, 1995, 2022, 1984, 1991, 2006, 1981, 1990, 1985, 2010, 1988, 2013, 1999, 1989, 2018, 1980, 1986, 1998, 1996, 1993, 2003, 1983, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 1987, 2007, 1982, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 1997, 2016, 2002, 2005, 1992, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, Almera, Qashqai, Juke, Murano, Sunny, Note, Fluence, Cabstar, Tiida, Navara, Kangoo, Trafic, Primera, Micra, Clio, Logan, Megane, Modus, X-Trail |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |