165 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH140003 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 4D0407182G;4D0407182E;4D0407182E |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2011, 2000, 1995, 2006, 2010, 2013, 1999, 1996, 1998, 2003, 2012, 2001, 2007, 2004, 2008, 2009, 1997, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Allroad, A6, A4, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |