293 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH141036 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 51810664;PARTOF51810664;PARTOF51810664;PARTOF51810664;PARTOF51810665;PARTOF51810665;PARTOF51810665 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 71.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Fiat, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Linea, 500, Fiorino, #3, Punto, 3, Grande Punto, Doblo, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |