417 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH140004 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 4D0407183P;4D0407183P;4D0407183Q;4D0407183Q |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2000, 1995, 2006, 1999, 2018, 1996, 1998, 2003, 2017, 2001, 2014, 2007, 2004, 2008, 2015, 1997, 2016, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Superb, Allroad, A6, A4, A8, Passat |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |