
484 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH142056 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 365604;365604;365704;365704 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 508, C4, 407, C5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |